کلیه کاربرانی که قصد عضویت ، خرید و دریافت خدمات مشاوره از سایت همراه شو را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت ، خرید و دریافت خدمات مشاوره از سایت کنند. همچنین عضویت ، خرید و دریافت خدمات  مشاوره از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط عضویت ، خرید و دریافت خدمات  مشاوره و قوانین و مقررات مربوطه است.

بند 1

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

تبصره 1
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره 2
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره 3
عضویت در سایت همراه شو رایگان است.

بند 2

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

مرحله اولبازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

مرحله دومپرداخت مبلغ معین( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

مرحله سومارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط وب سایت همراه شو .

مرحله چهارم: دریافت کالا یا خدمات ارئه شده از وب سایت همراه شو .

 تبصره 1
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و…. اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، وب سایت همراه شو حق دارد سفارش را باطل کند.

بند 3

فرآیند مسترد کردتن محصول (باز گشت از خرید) از سایت همراه شو توسط کاربر به این شرح است

چنانچه به هر دلیلی خریدار از تاریخ خرید به مدت 7 روز تقویمی خواستار عودت وجه از وب سایت همراه شو را داشت میتواند مبلغ پرداختی را مسترد کند . لذا میزان فقط نظر مشتری میباشد .

تبصره 1
خدمات مشاوره از طریق وب سایت همراه شو شامل استرداد وجه نمیباشد .

بند 4

حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده است و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب محصولات غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

بند 5

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از وب سایت همراه شو به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

بند 6

کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از وب سایت همراه شو را  از دست می‌دهد.

نوشتهٔ پیشین
چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست